✨ برای دیگران طلب خیر کنید یکی از مواردی که شما را با خواسته تان هم ارتعاش می کند طلب خیر و برکت…


✨ برای دیگران طلب خیر کنید

یکی از مواردی که شما را با خواسته تان هم ارتعاش می کند طلب خیر و برکت برای دیگران است، آنگاه که با عشق آرزوی موفقیت، برکت، شادی و سلامتی برای دیگری می کنید در واقع نتیجه ارتعاش این خواسته بیشتر به خودتان باز میگردد زیرا وقتی طلب خیر برای کسی می کنید به چگونگی انجام آن نمی اندیشید و ذهن مقاومتی در خصوص برآورده شدن آن آرزو از خود نشان نمی دهد اما در مورد خودتان ذهن به دنبال دلایلی می گردد که رسیدن به آن را ناممکن ثابت کند.
اگر یک ازدواج موفق می خواهید برای دیگران آرزوی خوشبختی کنید، اگر ثروت و درآمد عالی می خواهید از خداوند برای دیگران طلب برکت و ثروت کنید و بابت موفقیت دیگران از خداوند سپاسگزاری کنید گویی خودتان به آن شغل، آن ازدواج موفق، به آن خانه دست یافته اید و اینگونه عشق را در وجودتان رشد دهید و اینگونه به کائنات ارتعاش رسیدن به آرزویتان را ساطع نمایید. .
.
با عضویت در کانال تلگرام ما محصولات رایگان سایت و همچنین نمونه محصولات آموزشی و انگیزشی و همچنین عکس نوشته ها و متن ها و فایل های صوتی انگیزشی و آموزشی را به صورت روزانه دریافت کنید .
.
.
لینک کانال تلگرام در بیو همین پیج
.
برای ورود به کانال تلگرام فیلتر شکن را فعال کنید .
.
.
آیدی کانال تلگرام مجله انگیزشی اقیانوس ثروت
👇🏻
👇🏻.
👇🏻
.
🆔 @Ocean_of_Wealth .
.
.
.
.

#شادی #ثروت #پول #پولدار #دارایی #سلامتی #زیبایی #عشق #عاشقانه #موفقیت #عکس_نوشته #تکست #لاکچری #انگیزشی #هدف #امید #انگیزه #لوکس #luxury #lux #عباسمنش #آزمندیان #قانون_جذب #قانون_ارتعاش

http://bit.ly/2GkylGi
via IFTTT